- •Розв’язання завдання
- •3. Виходячи з нової тривалості роботи (1,2) маємо:
- •4. Виходячи з нової тривалості роботи (2,3) маємо:
- •5. Виходячи з нової тривалості роботи (3,4) маємо:
- •6. Виходячи з нової тривалості роботи (4,5) маємо:
- •7. Виходячи з нової тривалості роботи (5,6) маємо:
- •8. Виходячи з нової тривалості роботи (6,7) маємо:
- •9. Виходячи з нової тривалості роботи (7,8) маємо:
- •10. Виходячи з нової тривалості роботи (8,9) маємо:
- •11. Виходячи з нової тривалості роботи (9,10) маємо:
- •12. Виходячи з нової тривалості роботи (10,11) маємо:
- •13. Виходячи з нової тривалості роботи (11,12) маємо:
- •14. Виходячи з нової тривалості роботи (12,13) маємо:
- •15. Виходячи з нової тривалості роботи (13,14) маємо:
- •16. Виходячи з нової тривалості роботи (14,15) маємо:
- •17. Виходячи з нової тривалості роботи (15,16) маємо:
- •18. Виходячи з нової тривалості роботи (16,17) маємо:
- •19. Виходячи з нової тривалості роботи (17,18) маємо:
- •20. Виходячи з нової тривалості роботи (18,19) маємо:
- •21. Виходячи з нової тривалості роботи (19,20) маємо:
- •22. Виходячи з нової тривалості роботи (20,21) маємо:
6. Виходячи з нової тривалості роботи (4,5) маємо:
- витрати на роботу (4,5) зросли на 3 дні*45грн/день=135грн, тому сукупні витрпти на проект складають С1пр=12636+135=12771грн;
- тривалість проекту роботи (4,5) складає 118 дн.;
- новий критичний шлях дорівнює (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23)=118 дн.;
- новий підкритичний шлях складає (1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;20;21;22;23) =111 дн.
Межа скорочення роботи (5,6)=9-5=4 дні. Різниця між новим критичним і підкритичним шляхом = 118-111=7 днів. Виходячи з розрахункових значень можливості скорочення роботи (5,6) обираємо мінімальне значення - 4 дні. Нове значення роботи (5,6) =9-4=5днів. Розраховуємо новий сітьовий графік:
L max {1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20;21;22;23} =113 дн.
L2{1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;20;21;22;23}=106 дн.
L3{1;3;4;5;6;7;10;14;15;19;20;21;22;23}=73 дн.
L4{1;3;5;6;7;8;9;10;13;15;19;20;21;22;23}=72 дн.
L5{1;3;4;5;7;8;10;11;12;13;15;18;20;21;22;23}=72 дн.
L6{1;2;5;7;10;13;14;15;18;20;21;22;23}=67 дн.
L7{1;2;3;5;6;7;8;10;11;12;15;16;22;23}=65 дн.
L8{1;4;5;9;10;11;22;23}=46 дн.
L9{1;3;4;5;8;10;11;22;23}=34 дн.
L10{1;2;3;5;8;10;11;22;23}=34 дн.
7. Виходячи з нової тривалості роботи (5,6) маємо:
- витрати на роботу (5,6) зросли на 5 дні*75грн/день=375грн, тому сукупні витрпти на проект складають С1пр=12771+375=13146грн;
- тривалість проекту роботи (5,6) складає 113 дн.;
- новий критичний шлях дорівнює (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23)=113 дн.;
- новий підкритичний шлях складає (1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;20;21;22;23) =106 дн.
Межа скорочення роботи (6,7)=5-3=2 дні. Різниця між новим критичним і підкритичним шляхом = 113-106=7 днів. Виходячи з розрахункових значень можливості скорочення роботи (6,7) обираємо мінімальне значення – 2 дні. Нове значення роботи (6,7) =5-2=3 дні. Розраховуємо новий сітьовий графік:
L max {1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20;21;22;23} =110 дн.
L2{1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;20;21;22;23}=103 дн.
L3{1;3;4;5;6;7;10;14;15;19;20;21;22;23}=70 дн.
L4{1;3;4;5;7;8;10;11;12;13;15;18;20;21;22;23}=72 дн.
L5{1;3;5;6;7;8;9;10;13;15;19;20;21;22;23}=69 дн.
L6{1;2;5;7;10;13;14;15;18;20;21;22;23}=67 дн.
L7{1;2;3;5;6;7;8;10;11;12;15;16;22;23}=62 дн.
L8{1;4;5;9;10;11;22;23}=46 дн.
L9{1;3;4;5;8;10;11;22;23}=34 дн.
L10{1;2;3;5;8;10;11;22;23}=34 дн.
8. Виходячи з нової тривалості роботи (6,7) маємо:
- витрати на роботу (6,7) зросли на 3 дні*90грн/день=270грн, тому сукупні витрпти на проект складають С1пр=13146+270=13416грн;
- тривалість проекту роботи (6,7) складає 110 дн.;
- новий критичний шлях дорівнює (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23)=110 дн.;
- новий підкритичний шлях складає (1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;20;21;22;23) =103 дн.
Межа скорочення роботи (7,8)=4-2=2 дні. Різниця між новим критичним і підкритичним шляхом = 110-103=7 днів. Виходячи з розрахункових значень можливості скорочення роботи (7,8) обираємо мінімальне значення – 2 дні. Нове значення роботи (7,8) =4-2=2 дні. Розраховуємо новий сітьовий графік:
L max {1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20;21;22;23} =108 дн.
L2{1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;20;21;22;23}=101 дн.
L3{1;3;4;5;6;7;10;14;15;19;20;21;22;23}=70 дн.
L4{1;3;4;5;7;8;10;11;12;13;15;18;20;21;22;23}=70 дн.
L5{1;3;5;6;7;8;9;10;13;15;19;20;21;22;23}=67 дн.
L6{1;2;5;7;10;13;14;15;18;20;21;22;23}=67 дн.
L7{1;2;3;5;6;7;8;10;11;12;15;16;22;23}=60 дн.
L8{1;4;5;9;10;11;22;23}=46 дн.
L9{1;3;4;5;8;10;11;22;23}=34 дн.
L10{1;2;3;5;8;10;11;22;23}=34 дн.