Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Застосування рем.орг.уБ-умов.doc
Скачиваний:
5
Добавлен:
06.05.2019
Размер:
909.31 Кб
Скачать
  1. Підготовка ремонтних органів до дій в обороні.

При підготовці до оборони військові ремонтні органи будуть виконувати комплекс робіт, що пов’язані з виконанням заходів технічного забезпечення бойових дій частин і підрозділів. До цих робіт відносяться:

 • підготовка озброєння і техніки до застосування в бойових умовах;

 • завершення відновлення озброєння і техніки;

 • приведення озброєння і техніки в готовність до використання;

 • передача озброєння і техніки, що не охоплені відновлювальними роботами;

 • дозабезпечення ремонтних підрозділів обладнанням, ЗІП та матеріалами;

 • спеціальна підготовка особового складу ремонтних підрозділів;

 • управління ремонтними підрозділами.

   1. Технічне обслуговування озброєння і техніки.

При переході частин до оборони заздалегідь підготовка озброєння і техніки, як правило, здійснюється у обсязі, який забезпечує їх надійну роботу не тільки в ході оборонного бою, але і при рішенні задач наступного наступу. Озброєнню і техніці проводяться, як правило, чергові номерні технічні обслуговування. Окрім того, виконуються додаткові роботи по їх підготовці до використання в конкретних умовах місцевості, пори року, доби та погоди.

Технічне обслуговування машин проводять водії, а озброєння – обслуги (екіпажі) під керівництвом їх командирів. До проведення номерних технічних обслуговувань озброєння і техніки залучають спеціалістів-ремонтників від ремонтних підрозділів. Вони виконують найбільш складні перевірочно-регулювальні роботи, що потребують застосування спеціального обладнання.

Для якісної підготовки озброєння і техніки, усунення несправностей та ремонту для допомоги обслугам (екіпажам) і водіям виділяються необхідні сили та засоби від ремонтних підрозділів. В першу чергу надається допомога в підготовці озброєння і техніки артилерійських, розвідувальних та інших підрозділів, що діють у першому ешелоні. Від ремонтного взводу озброєння в першу чергу виділяються ремонтні групи для надання допомоги артилерійським підрозділам у підготовці гармат і мінометів, а також бойових машин реактивної артилерії і протитанкових ракетних комплексів. Від ремонтної роти озброєння ОРВБ з’єднання можуть також виділятися ремонтні групи для надання допомоги частинам за проханням начальників служби РАО частин. Всі ці ремонтні групи виконують поставлені задачі і після їх виконання в установлений час повертаються до своїх підрозділів і приймають участь у підготовці своїх підрозділів до оборони.

   1. Завершення відновлення озброєння та техніки і приведення їх у готовність до використання.

При завчасній підготовці до оборони або організації її в ході бою без безпосереднього зіткнення з ворогом виконання відновлення озброєння і техніки, що вийшли із ладу на маршрутах при висуванні на ділянку оборони частини, буде здійснюватися силами та засобами замикань похідних колон. Після заняття оборони відновлення зразків озброєння та техніки виконується силами та засобами ремонтних рот частин і ОРВБ з’єднання:

 • у місцях їх розгортання;

 • у районах оборони батальйонів;

 • на вогневих позиціях артилерії.

Приведення відремонтованих зразків озброєння і техніки в готовність до використання є завершуючим етапом процесу їх відновлення. Роботи по приведенню зразків у готовність до використання включають:

 • проведення чергового технічного обслуговування;

 • поповнення боєкомплекту;

 • укомплектування засобами транспортування;

 • дозаправлення пальним, мастильними та іншими експлуатаційними матеріалами;

 • поповнення ЗІП;

 • забезпечення додатковими пристроями, що необхідні в подальшому використанні зразку в ході бою.

Роботи по приведенню озброєння і техніки в готовність до використання можуть виконуватися в ремонтних органах або безпосередньо в підрозділах.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.