Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Лекція_4_1 / Лекція_4_1.pps
Скачиваний:
13
Добавлен:
05.03.2016
Размер:
14.82 Mб
Скачать

Видалення облікового запису

Після цього обліковий запис буде видалено з програми Люди, але всі контакти у вихідному обліковому записі збережуться. Ви зможете отримати до них доступ, коли ввійдете безпосередньо в обліковий запис.

На початковому екрані виберіть програму Люди.

Проведіть пальцем від правого краю екрана та торкніться кнопки «Параметры». Якщо використовуєте мишу, наведіть її вказівник на правий нижній кут екрана, проведіть ним уверх і клацніть кнопку «Параметры».

Виберіть пункт «Учетные записи».

Виберіть обліковий запис, який потрібно видалити.

Виберіть один із пунктів «Удалить учетную запись», «Удалить все учетные записи» або «Настроить эту учетную запись в Интернете».

Перегляд новин

Підключивши облікові записи, наприклад у службах Facebook, Twitter і LinkedIn, ви отримуватимете останні оновлення, повідомлення й зображення в одній програмі. Можна писати на стіні Facebook іншого користувача, коментувати оновлення або переповісти звістку, не переключаючись на іншу програму.

На початковому екрані виберіть програму Люди.

Клацніть посилання «Новости».

Ви побачите останні оновлення та звістки й зможете поставити позначку «нравится», прокоментувати або переповісти повідомлення.

Також можна вибрати ім'я особи, щоб зробити напис безпосередньо на її стіні.

Публікація власних оновлень

У програмі Люди можна публікувати власні оновлення, а також писати на стіні інших користувачів Facebook. Також можна обмінюватися посиланнями, фотографіями та повідомленнями в соціальних мережах з інших програм і веб-сайтів. Ось як оновити статус у службі Facebook або створити звістку.

На початковому екрані виберіть програму Люди.

Натисніть кнопку «Я».

У розділі «Новости» виберіть потрібну соціальну мережу, напишіть повідомлення й натисніть кнопку надсилання, щоб опублікувати його на вашій стіні.