Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2 курс ФК, ЕП, УП Денне / ІІ курс денне Французька мова / Французька мова Збірка завдань та роздаткових карток Ден. 2 курс.doc
Скачиваний:
28
Добавлен:
04.03.2016
Размер:
1.27 Mб
Скачать

Змістовий модуль 53-54.

Мотиваційна пауза 5-10 хв.

Лінгвокультурний матеріал: вірші французького дитинства як основа фонетичного вдосконалення

J'aime le carnaval

C'est heureux et original.

Le carnaval, c'est au mois de février ! C'est la saison idéale

pour les petits enfants déguisés !!!

J'aime le carnaval !

On se déguise en animal

On crie, on rit

Avec toute la folie.

Avec les géants et les déguisements

Le carnaval, je l'aime vraiment !!!

55-56. Cеместр 4

Організаційний модуль 7

Змістовий модуль 55-56

Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва. Початкове опрацювання тексту. Лексика за підтемами: регіони Франції. Аудіювання, читання, переклад у обговоренні та письмо.

Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва. Поглиблене опрацювання тексту. Граматика: Subjonctif у підрядному означальному реченні (можливості для ділового спілкування).

Шановний студенте!

Це заняття тобі допоможе:

зрозуміти, чому важливо вміти висловлюватися французькою мовою на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» , як це допоможе твоїй країні і може змінити обставини у твоєму житті.

самостійно працювати за текстом на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва».

надалі відпрацьовувати вимову наближену до якісних характеристик мовлення освіченої франкомовної людини, що можна зробити за текстом на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва».

навчатися мови і бути задоволеним від процесу і результату.

шукати повний смисл слів у тексті на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва».

пов’язати власні думки із знаннями французької граматики про Subjonctif у підрядному означальному реченні.

цінувати мовлення викладача, який стає взірцем іншомовного спілкування.

наближатися до такої провідної риси в стилі навчання в франкомовній реальності, як неможливість нечесної поведінки в освіті, як-то: списувань, підказок тощо.

подолати ніяковість і навчитися не боятися говорити іноземною мовою на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» перед людьми.

збирати зернята знань про французьку культуру у тексті на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва».

працювати із текстом на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» на манер первинного опрацювання.

працювати із текстом на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» на манер поглибленого опрацювання.

зрозуміти необхідність обов’язково навчитися писати текст «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва». Підготуйся до словникового диктанту, текстового диктанту та починай вільно висловлюватися на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» у своїх 5-7 реченнях.

усвідомити, що важливо читати текст на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» вголос, тим більш разом із викладачем.

берегтися заучувати текст на тему «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва», якщо ти невірно промовляєш слова.

розпізнавати граматичні форми Subjonctif в тексті «Економічно цікаві франкомовні райони та виробництва» і шукати смисл цих граматичних виразів.

Текст 10. Région française

Les régions françaises sont des collectivités territoriales de la République française. Elles sont au nombre de 27 : 22 régions de France métropolitaine (y compris la collectivité territoriale de Corse, qui n'a pas la dénomination de «région» mais en exerce les compétences) et 5 départements et régions d’outre-mer.

Dirigées par un préfet de région, lui-même nommé par le président de la République française, et dotées1 d’un conseil régional, elles sont depuis la loi de 1982 le principal outil de décentralisation. Cependant, la France étant un État unitaire, les régions ne disposent d’aucun pouvoir législatif. Leur champ d’intervention est extrêmement large de par la clause générale de compétence, allant de la gestion des lycées à celle des transports, en passant par le développement économique et la fiscalité.