Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Diplom_27_04.doc
Скачиваний:
17
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
2.49 Mб
Скачать

I am a mother pheasant plucker,

I pluck mother pheasants.

I am the best mother pheasant plucker,

That ever plucked a mother pheasant!

Для перевірки розуміння пісеньки учням пропонують вибрати той малюнок, який відповідав би змісту пісні:

«Диригент оркестру»

Рухаючи руками, як диригент, плескаючи в долоні, легко стукаючи рукою або олівцем, вчитель відтворює наголошені і ненаголошені склади, інтонацію, а учні намагаються відгадати цей вірш/рисівку:

A black cat sat on a mat

аnd rapidly ate a fat rat.

«Рахівниця»

Порахуйте, скільки разів у реченні, римівці, вірші трапиться звук [a:] / [a] довга/коротка голосна, слово під наголосом тощо. Перемагає той, хто підрахує правильну кількість поданого звуку без помилок:

I am a mother pheasant plucker, I pluck mother pheasants. I am the best mother pheasant plucker, that ever plucked a mother pheasant! Додаток г

План-конспект уроку з англійської мови

Проведеного у 2 – Б класі 26.01.2015 р.

Тема: Crafts

Мета: 1) Освітня: формування основних навичок писемного мовлення.

2) Практична: опанування учнями умінь мовлення на рівні, достатньому для іншомовного спілкування, розвивати здібності учнів до комунікації, складати речення в англійській мові.

3) Розвиваюча: розвивати в учнів мовленнєві здібності, уяву та увагу, інтерес до вивчення англійської мови.

4) Виховна: виховання толерантності, культурного спілкування, позитивного ставлення до англійської мови.

Перебіг уроку:

1. Організація класу.

Привітання.

Good morning, children! I’m glad to see you! Sit down please.

Повідомлення теми і мети уроку.

Today the topic of our lesson is “Crafts”.

Фонетична зарядка.

Children, you see a new tongue-twister. Listen to me and repeat after me.

Yellow butter, purple jelly, red jam, black bread. Spread it thick, say it quick! Yellow butter, purple jelly, red jam, black bread.

2. Основна частина уроку

Перевірка домашнього завдання

Let’s check your hometask.

− Thank you!

Open your Pupils book on the p. 54. But firstly we learn one sound [y]. All together [y]. Repeat once more [y].

− Okey, now we pass to the game.

«Який звук задумано?»

Клас ділиться на три команди. Вчитель називає ланцюжок слів, в яких зустрічається один і той самий звук. Учні повинні здогадатися, що це за звук. Виграє та команда хто правильно назве звук:

Слова: yellow, baby, lazy, heavy, very, lady. Задуманий звук − [y].

− Very nice! Let’s read the poem one by one.

3. Заключна частина уроку.

Write down your hometask: PB, p. 55.

− Children, thank you for your lesson. The lesson is over. Good luck! Bye-bye!

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]