ман для 1ПМ-11 / 2 курс 2011 / семинары / Дослідження функції / СЕМИНАР № 5
.docМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Горлівський технікум Донецького національного університету
СЕМІНАРСЬКЕ ЗАНЯТТЯ № 3
з теми: «Дослідження функції.»
Дисципліна: «Математичний аналіз»
Розглянуто та схвалено Розробив викладач
на засіданні циклової Велікодна О. В.
комісії інформаційних технологій
та прикладної математики.
протокол № 1 від 30.08.2011 р.
Голова циклової
комісії ІТ та ПМ І. П. Сошина
ПЛАН ЗАНЯТТЯ
Дисципліна: Математичний аналіз
Дата: курс: ІІ
Викладач: Велікодна Ольга Володимирівна
Тема: Похідна і диференціал.
Мета:
-
Дидактична: систематизувати знання та вміння з методів знаходження похідних та диференціалів різних функцій, використання геометричного змісту похідної, використання похідної функцій для находження границі функції в точці
-
Виховна: виховувати вміння чітко мислити, висловлювати думки, будувати логічну систему думок.
-
Методична: вдосконалити методику проведення семінарського заняття.
Тип: семінарське заняття № 3
Вид: семінар – контрольна робота.
Методи та форми проведення заняття:
Наочні посібники: -
Роздавальний матеріал: тестові завдання до актуалізації знань, картки - завдання до самостійного виконання студентами.
Обчислювальні засоби: -
Література:
-
Берман Г.Н. Сборник задач по курсу математического анализа: Учеб. пособие для вузов. - М.: Наука. Гл. ред. физ. - мат. лит.,1975.
-
Марон А. И. Дифференциальное и интегральное исчисление в примерах и задачах. – М.: Наука, 1973.
-
Данко П. Е. Высшая математика в упражнениях и задачах. В 2 ч. Учеб. пособие для вузов. - М.: Издательский дом «ОНИКС 21 век»: Мир и Образование,2002.
ХІД ЗАНЯТТЯ.
-
Організаційна частина:
-
відсутні;
-
підготовка до заняття;
-
перевірка д/з.
-
Мотивація навчальної діяльності студентів: обчислення похідних функції дозволяє будувати систему логічних, послідовних висновків, розвиває вміння аналізувати побудову функції та її основні властивості.
-
Актуалізація опорних знань: (тестові завдання)
-
Контроль за підготовкою студентів до практичного заняття:
-
Інструктаж щодо виконання практичної роботи.
-
Видача завдань для виконання роботи.
-
Виконання студентами практичної роботи.
-
Оформлення індивідуальних звітів виконаної роботи, захист практичної роботи.
-
Підведення підсумків. Оцінювання.
-
Домашнє завдання:
Конспект семінарського заняття № 3.
Тема: «Дослідження функції.»
Протягом семінарського заняття перевіряються основні вміння щодо дослідження основних властивостей функції: монотонність, екстремум, опуклість, найбільше та найменше значення функції на множині.
Варіант 1.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 2.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції
.
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 3.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 4.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 5.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 6.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 7.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 8.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 9.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 10.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 11.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 12.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 13.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 14.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 15.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 16.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 17.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 18.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції.
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 19.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку:
Варіант 20.
-
Знайти максимуми та мінімуми функції .
-
Побудувати графік функції:
-
Знайти найбільше та найменше значення функції на відрізку: