Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Третья версия ответов на гос.docx
Скачиваний:
109
Добавлен:
23.02.2015
Размер:
289.31 Кб
Скачать

4.Програмування тб мовл

Прог-я – важл компон успіш медіаменедж, вміння привабити ауд завдяки розваж та пізнавал контенту. Прог-я – тривалий процес, який відобр зміни в смаках і уподоб ауд, зміни в тех-гіях.

Прог директор/менедж – менед середньої ланки, який відповід за програмув на теле та радіо станціях, звітує перед гендирек. Викон такі завдан: складан бюджету, придбання програм (кослульт з ін. менедж, придбання в мережі чи інш продашн-компані), склад розкладу, оцінюв, міжособист навички.

На ТБ існ 2 поняття: мережні станції (мають угоду з мережею) та незалеж.

Прог дир отрим кілька видів прог за доп прем’єрної синдикації (прог, які пропон-ся місц телестанціям), позамереж синдикації (серія прог, яка вже попередньо була в розкладі мережі; до розповсюдж готові 100-150 епізодів), тимчас мереж (проги, в яких зацік штат чи регіон, склад зі станцій, які об’єд для одержан прог – баскет ігри), місц прог (відображ специф станції).

Стратегії мережних прог: 1. Lead-in (на початку працм-тайм), 2. «підвішування» (hammocking) – слабка программа між двома успішними. 3. «підпирання» tent-poling (сильна програма між двома слабкими чи новими).

Сегментація часу поза працм-тацм на ТБ: ранков (7-9), ден (10-16), пізн вечір (23.30 – 01.), ніч (01-07), ран та ден у вихідні.

5.Істор етапи розвитку вітчизн тб

Д Максвелл вивів теорію електромаг коливань, але підтвердити її зміг лише Г. Герц. Автори винаходу кіно – французи Луи та Огюст Люмери, 1895. Але ще до того, як були зроблені ці винаходи, учені різних країн намагалися втілити в життя ідею ТБ (Бахметьєв запроп розкласти зобр на окремі складові, передати, а потім зібрати, Ніпков - розкласти зобр з доп диску, що крутиться і має ряд дірочок, розміщених по спіралі, Столєтов дослідив можливість деяких металів під дією світла випускати електрони і створив фотоелемент. Розінг запроп використ для перетворення сигналів у картинки катодну трубку).

1)Експеримент. телемовл-я 30-40-і

1 жов 31 р. почалися регул звук передачі у середньохвил діапазоні. 1ші телевізори були зібрані радіолюбителями. Пізніше поч передачі в Ленінгр та Одесі. Але, щоб чути звук був необхідний другий приймач, тому надписи робилися як у німому кіно. 1 квіт 32 р. був показаний 1ший звук фільм. Регулярне телемовл поч літом 38 р, дитяче з 39.

2)50-ті: зародження проф тележур-та

З 1948 р почала працюв пересувна телестанція. Спочатку показували лише спектаклі та концерти. 1ша позастудійна передача – репортаж про фут матч на стадіоні Динамо. Також у 51 р вийшов указ про те, що фільми через 10 днів після прем’єри мають бути показаними на ТБ, театр прем’єри – через місяць. У 52-53 р. стало зрозуміло, що дикторський текст-коментар повинен не дублювати зобр, а допов, що для телеекрану необхідне живе мовл. В 54 р. на ТБ прийшли працювати ЖТи. З 56 ТБ у Ленінг стало щоден.Першим імпровізованим телерепорт стала зустріч у Москві президента республіки В’єтнам ХО Ши Міна. Поступово жанр телерепортажу все більш специф. Спочатку останні новини на ТБ дубл останні новини радіо, 57 р. до теленовин почали вкл 2-3 сюжети, а потім взагалі відмов від диктор читання. Воно повернулося лише через деякий час. Відвойовує свої позиції інтерв’ю. У 58 р. створена кафедра радіо- і телемовл у Моск ун-ті.

3)60: становлення телепубл

намагаючись розверн жит ситуац під час передачі, тележур-ти йшли по неправил шляху інсценув. 1ший телефільм з’яв, коли поряд з кінокартинами Мосфільм почав знімати фільми по оригін сценаріям для ТБ. Новини усе частіше вкл місц випуски. З’яв прог «Время». 8 лист 61р. вийшов 1 випуск КВК.

4)70года в истории телевидения: тотальная видеозапись

з кін 60-х передачі «Голубой огонек» и КВК почали виходити у записі. З’яв жанр пробл телефільму, проблем телереп, але їх відразу ж заборонили. Олімп ігри у Москві - прямий ефір, телеканали отримали нове устаткування. Жорстка цензура, але ЖТи «Время» демонстр картини з-за кордону, хоча і з викривленими комент, але глядачі бачили гарні вулиці і повні вітрини магазинів.

5)Период «перестройки и гласности» в истории телевидения

відміна цензури. На противагу сухій офіційній програмі «Время» з’явилися нічні випуски ТСН, у якій працюв молоді талан репортери – вел кільк викривальних матер. Телемости між СРСР і США, Англією. «Общественное мнение» і «Добрый вечер, Москва» - кожен бажаючий на вулиці міг підійти до мікрофону і вислов свої думки. Теледебати, що трансл у прям еф (Сахарова). Намагання заборонити невигідні передачі.

6)Телевидение 90-х годов и современный период

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.