Добавил:
Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
ЭКЗАМ_Вопрос_Технологія,_організація_і_управління_пасажирськими.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
02.06.2021
Размер:
78.39 Кб
Скачать
  1. Форми організації праці автобусних бригад.

У практиці роботи АТП застосовується кілька основних форм організації праці бригад (водіїв і кондукторів).

1. Зтроєна форма організації праці – до одного автобуса прикріплюються три бригади, таку форму доцільно застосовувати для автобусів, що починають і закінчують рух на маршрутах.

2. Двохзполовинна форма організації праці водіїв – закріплення за двома автобусами п'ять бригад (у тому числі один на підміну), використають для автобусів, що мають ранній початок і не пізніше закінчення роботи на маршруті. Доцільно застосовувати на маршрутах з різко вираженими «піковими» годинниками, з укороченою першою й подовженою другий змінами, з денним відстоєм автобусів у маятниковий час.

3. Здвоєна форма організації праці – закріплення кожного автобуса за двома водіями, на кожні три автобуси необхідно мати одного підмінного водія (кондуктора). Вихідні дні бригадам надаються, відповідно, у суботу й неділю, автобус у ці дні працює в одну зміну в денні годинники з невеликим розміром пасажиропотоку.

4. Зпарена форма організації праці – закріплення двох автобусів за трьома бригадами.

5. Одиночна форма організації праці водіїв – закріплення однієї бригади за кожним автобусом.

Полуторну, спарену й одиночну форми організації праці найбільше доцільно застосовувати для автобусів, що мають передбачений розкладом, внутрішньо змінну зупинку у години денного спаду пасажиропотоку, що дозволяє використати їх для перевезення пасажирів у ранкові й вечірні годинники «пік».

  1. Спеціальні перевезення автобусами.

Спеціальні пасажирські перевезення - перевезення певної категорії пасажирів (працівників підприємств, школярів, студентів, туристів, екскурсантів та інших) на автобусному маршруті на умовах, визначених паспортом маршруту, затвердженими в установленому порядку замовником транспортних послуг. Передній трафарет автобуса повинен містити напис чорною фарбою «Спеціальні перевезення» та офіційне найменування (повне або скорочене) замовника транспортних послуг. У салоні автобуса розміщується інформація про перевізника та страховики із зазначенням його найменування, адреса, номери телефону, страхової суми.

Спеціальні автобусні маршрути організовуються відповідно до діючих правил організації Спеціальних автобусних маршрутів.

Залежно від потреби в перевезеннях спеціальні маршрути можуть бути постійні - з рухом автобусів протягом усього року або сезонні - з рухом автобусів протягом певного періоду часу. При невеликому пасажиропотоку автобусної рух може бути організовано в окремі дні тижня.

При організації перевезень на Спеціальних автобусних маршрутах Автотранспортна організація забезпечує:

- вибір траси маршруту, Використовуючи тільки дороги з твердим покриттям;

- проведення обстеження дорожніх умов на маршруті;

- вибір типу автобуса, Який буде експлуатуватися на маршруті. Спільно з організацією - замовником робляться заміри довжини маршруту, проводиться нормування швидкостей руху;

- складання (спільно з організацією - замовником) розкладів руху автобусів за маршрутом з урахуванням питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів і встановленого режиму праці і відпочинку водіїв. Розклад руху узгоджуються з організацією - замовником і затверджуються керівництвом автотранспортної організації;

- визначення потреби в рухомому складі для перевезення пасажирів, Виходячи з очікуваного їх кількості;

- розробку схеми маршруту із зазначенням на ній небезпечних ділянок;

- складання (за участю організацій - замовників) паспорта маршруту. Вибір траси маршруту, схема маршруту, паспорт спеціального маршруту узгоджуються з органами місцевого самоврядування та затверджуються керівництвом автотранспортної організації.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.