Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
КТ лекції-2.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
331.26 Кб
Скачать

Питання для контролю:

1. За якими ознаками можна класифікувати пилососи?

2. Назвати особливості вологого прибирання і прибирання з перегрітою парою.

3. Які насадки використовують для ефективного прибирання?

4. Які основні технічні параметри пилососів?

5. За якими ознаками класифікують прилади для підтримання мікроклімату?

6. Які основні типи надплитних фільтрів?

7. Які є типи зволожувачів повітря?

8. За якими ознаками групують кондиціонери?

9. Назвати технічні параметри кондиціонерів.

10. За якими ознаками групують електроінструменти?

11. В чому полягають особливості оцінки якості різних груп електричних побутових товарів?

Тема 2. 10. Культурно-побутові товари.

Тема 2. 10 1. Шкільно-письмові та канцелярські товари

Вид заняття: Лекція з елементами бесіди.

Мета заняття: Ознайомлення студентів з асортиментом шкільно-письмових та канцелярських товарів.

Метод проведення: бесіда, пояснення.

Література:

1. Байдакова Л. І. та ін. Товарознавство. Непродовольчі товари: товари культурно-побутового призначення: Підручник – К.: Вища школа, 2009ст. ст. 3-51.

2. Войнаш Л. Г. та інші Товарознавство непродовольчих товарів. Ч.1. Підручник – К.: НМЦ «Укоопосвіта», 2004.

3. Зрезарцев М.П. Товарознавство непродовольчих товарів. Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2009 ст. 141-144.

4. Павлова В. А. Комерційне товарознавство: Навчальний посібник. – К.: Кондор, 2012 ст. 82-86.

Структура заняття

1. Організаційна частина заняття.

Перевірка присутності студентів на занятті.

2. Повідомлення теми, формування мети та основних завдань.

План лекції:

1. Загальні відомості про культурно-побутові товари.

2. Характеристика асортименту паперу і картону та виробів з них.

3. Групування та характеристика асортименту шкільних, письмових і канцелярських товарів.

4. Вимоги до якості шкільно-письмових та канцелярських товарів.

5. Ознайомлення в підприємствах роздрібної торгівлі з асортиментом шкільно-письмових товарів(СР).

3. Мотивація навчальної діяльності.

В результаті вивчення теми студенти повинні

знати:

- загальні відомості про культурно - побутові товари;

- класифікацію асортименту шкільних, письмових та канцелярських товарів; вимоги до якості.

вміти:

- розпізнавати видовий асортимент за зовнішніми відрізнювальними ознаками

4. Підведення підсумків - узагальнення матеріалу:

  1. Чим відрізняється папір від картону?

  2. Назвати основні види паперу.

  3. Яка функція візитної картки?

  4. Які види товарів відносять до шкільних?

  5. Чим відрізняються фломастери від маркерів?

  6. Назвати сучасні види канцелярських товарів.

  7. Які вимоги пред’являють до паперу?

5. Домашнє завдання. Видача завдання для самостійної роботи студентів

Викладач О. Г. Круглова

Тема 2. 10. Культурно-побутові товари.

Тема 2. 10 1. Шкільно-письмові та канцелярські товари План лекції:

1. Загальні відомості про культурно-побутові товари.

2. Характеристика асортименту паперу і картону та виробів з них.

3. Групування та характеристика асортименту шкільних, письмових і канцелярських товарів.

4. Вимоги до якості шкільно-письмових та канцелярських товарів.

5. Ознайомлення в підприємствах роздрібної торгівлі з асортиментом шкільно-письмових товарів(СР).