- •Технологиялық карта 1
- •Технологиялық карта 3
- •Технологиялық карта 5
- •Технологиялық карта 6
- •Технологиялық карта 8
- •Технологиялық карта 9
- •Технологиялық карта 10
- •Технологиялық карта 8
- •Технологиялық карта 13
- •Технологиялық карта 14
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
Технологиялық карта 5
Екінші сәбилер тобы:
Білім беру саласы: Денсаулық
Бөлім: Дене шынықтыру.
Тақырыбы: «Сылдыр-сылдыр сылдырмақ».
Мақсаты: ирелең жолмен жүруге, қос аяқпен секіруге (аяқ бірге-аяқ алшақ) үйрету. Шағын топпен бір-біріне кедергі жасамай жүгіру; саптан шықпай,бағытты сақтай жүру; аяқты тізеден сәл бүгіп, секіріп, аяқты алшақ,бірге ұстау дағдыларын бекіту.
Қолданылатын көрнекі құралдар: жіп,әр балаға 2 сылдырмақтан.
Оқу іс-әрекетінің түрлері |
Педагогтің іс-әрекеті
|
Балалардың іс-әрекеті |
Мотивациялық – қозғаушылық
|
1.Бір қатар сапқа тұру. 2.Сәлемдесу. (Нұсқауларды орындау) Арнаулы жаттығулар: - бір тізбекпен жүру; -қол жоғары,аяқтың ұшымен жүру; -қол белде,аяқтың өкшесімен жүру; -баяу жүгіру; -жай жүріспен жүру. Балаларға үлкен себеттегі 2 сылдырмақтан беру. |
|
|
Жалпы даму жаттығулар: 1.Саусақ пен саусақты ақырын соғамыз 2. Алақан шапалақтаймыз: « бом-бом-бом» Міне, алақанымыз да жылынды. 3. «Сылдырмақты қақ (сілкеу)». Б.қ.: аяқты еркін қалыпта ұстап,еденде отыру,сылдырмақ қолда. 1-сылдырмақпен қолды жоғары көтеру, оны сылдырлату, Қолды төмен түсіру. 4.«Сылдырмақты ал». Б.қ.: аяқты еркін қалыпта ұстап, еденде отыру, сылдырмақ қолда. 1-сылдырмақпен қолды алға созу;2-сылдырмақты сылдырлату; 3- сылдырмақты аяқтың жанына қою; 4-бастапқы қалыпқа келу. 1-қолды алға созу; |
4-5 рет қайталайды.
4-5 рет қайталайды. |
Ұйымдастыру кезеңі
|
2- еңкейіп сылдырмақты алу; 3- бастапқы қалыпқа келу. 5. «Серіппелер». Б.қ.: сылдырмақпен қолды белде ұстап, тік тұру. 6. «Сылдырмақты көрсет». Б.қ.: аяқ сәл алшақ, еңкейіп сылдырмақты еденге қою. Тік тұрып түзелу, алақанды жоғары қаратып, қолды алға созып: «сылдырмақ жоқ» деу. Отыру, сылдырмақты алу,тік тұрып түзелу, сылдырмақты көрсетеді: «міне» Тыныс алу: «Үлкен болып өсеміз» қимыл-қозғалысы аз жаттығуы: қолды шетке сөзып жоғары көтеру, төмен түсіру.
Негізгі қимыл-қозғалыс жаттығулары: 1.Ирелең жолмен жүру (ені 25см, ұзындығы 2,5м); 2.Қос аяқпен секіру (аяқ бірге –аяқ алшақ). «Қияр»ойыны: 1.Ойын шартын түсіндіру. 2.Балалармен бірлесе ойнау.
|
4-5 рет қайталайды.
4-5 рет қайталайды.
4-5 рет қайталайды.
2-3 рет Педагогті мұқият тыңдайды, тапсырманы бұлжытпай орындауға тырысады. Ойынға жаппай қатысады. |
Рефлексиялық түзетушілік |
Қорытынды бөлім. 1.Балаларды мақтап,мадақтау. 2.Жүріс түрлерінің дұрыс орындалуын бақылау. 3.Қауіпсіздік ережесін сақтау. |
Ұйымшылдықпен ойнайды. |
Күтілетін нәтиже:
Орындайды: ирелең жолмен жүруге,қос аяқпен секіруді (аяқ бірге –аяқ алшақ), шағын топпен бір-біріне кедергі жасамай саптан шықпай,бағытты сақтай жүруді.
Түсінеді: жаттығулардың жасалу ретін.
Қолданады: педагогтің тапсырмасын тыңдау, орындау, белгі бойынша тоқтау дағдыларын.
