- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № 1 Мерзімі
- •Сабақтың жоспары:
- •Сабақтың барысы:
- •II. Қайталау сұрақтары:
- •IV. Тарихи мәлімет.
- •V. Кестемен жұмыс.
- •VI. Электронды оқулықпен жұмыс. (тест)
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № 2 Мерзімі
- •Сабақтың жоспары:
- •Бағалау 3мин.
- •Үй тапсырмасын беру 2мин. Сабақтың барысы:
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № 4-5 Мерзімі
- •Ііі. Жаңа сабақтың қойылымы.
- •11 Сыныпқа арналған тест тапсырмалары
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Сабақтың барысы:
- •4.Бекіту мысалдары:
- •7.Өз бетімен орындауға арналған тапсырмалар
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Есептер шығару
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № 16 Мерзімі
- •III. «Ойлан, тап!» ойыны.
- •IV.Қатесін табыңдар:
- •V.Зерделілер сайысы.
- •Бағалау парағы
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •V . Есептің шарты:
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •1.Ұйымдастыру кезеңі.
- •Үйге тапсырма: «өзіңді тексер» тапсырмасын орындау
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •VI. Сабақты бағалау, қорытындылау
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Тест тапсырмалары (20минут) әр оқушыға жеке беріледі.
- •Үйге тапсырма беру. (3минут)
- •Қортындылау (2минут)
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ №25 Мерзімі
- •4.Жаңа материалды бекіту ( 12мин)
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •3. Жаңа материалды өту.(10мин)
- •4.Жаңа материалды бекіту ( 22мин)
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Сабақтың барысы:
- •II.Үй тапсырмасын тексеру:
- •III.Жаңа сабақ түсіндіру:
- •VI.Рефлексия
- •VIII.Бағалау және қорытындылау.
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Сабақтың барысы
- •Үй тапсырмасын тексеру.
- •Тест тапсырмалары:
- •Есептер шығару.
- •Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № Мерзімі
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ жоспары
- •Сабақтың барысы:
- •Тест тапсырмалары (10мин)
- •Ұйымдастыру және мақсатты айқындау кезеңі.
- •III. Жаңа білімді меңгеру.
- •IV. Жаңа білімді ұғыну кезеңі.
- •V. Жаңа білімді бекіту кезеңі.
- •VI. Үй тапсырмасын орындауға нұсқау. №158,161.
- •Өзіндік жұмыс тапсырмалары «Талапкер-2011» математикадан ұбт-ке дайындау оқу құралынан алынды.
- •«Жеңімпазды анықта» жұппен тексеру.(5 мин) Өзіндік жұмыстың жауаптары
- •2. Бақылау жұмысына қажетті тақырыптар бойынша түсінік беру
- •3. Бақылау жұмысын орындау
- •4. Үйге тапсырма.
Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № 4-5 Мерзімі
Сабақтың тақырыбы : «Алғашқы функция. Анықталмаған интеграл»
Сабақтың мақсаты :
Білімдік: Оқушы санасында алғашқы функция, интеграл туралы ұғымды қалыптастыру.
Дамытушылық: Ғылыми дүниетанымын қалыптастыру;зерттеу қабілетін дамыту, дәйектеуге, саралауға үйрету, негізгіні бөліп алу дағдыларын қалыптасытру.
Тәрбиелік: Жазба жұмыстарын рәсімдеуде ұқыптылыққа, мақсатқа жетуде жігерлікке тәрбиелеу.
Оқыту әдiстерi: практикалық, iзденiс, проблемалық, зерттеушiлiк.
Сабақтың түрі : Зерттеушілік типті теориялық және практикалық сабақ.
Қолданылатын технология: Зерттеушілік оқыту және жобалар әдісі.
Көрнекіліктер : Интерактивті тақта.
Сабақтың барысы :
Сабақтың мақсатымен таныстыру.
І. Мотивациялық-танымдық кезең.
( Оқушылардың ойлау іс-әрекетін белсенділікке бағыттау)
ЖЕКЕ-ЖҰП-ТОП режимінде жұмыс. Қайталауға арналған сұрақтарға жауап іздеу.
Қиюшы деген не? Жанама деген не? Түзудің бұрыштық коэффициенті деген не? Туындының анықтамасы қалай беріледі? Туындыны табудың ережелері.
Қарапайым функциялардың туындыларының кестесі.
ІІ.Өткенді пысықтау. Тест тапсырмалары бойынша өздік жұмыс. (Интерактивті тақтаның көмегімен 2 нұсқадан тұратын тест бойынша жұмыс)
Әр оқушының жеке тапсырманы орындау деңгейін анықтау.
І нұсқа
1.
функциясының
туындысын табыңыз.
A)
B)
C)
D)
E)
2.
функциясының туындысын табыңыз.
A)
B)
C)
D)
E)
3.
функциясының
нүктесіндегі туындыны табыңыз.
A) 3 B) 0 C) 1 D) 2 E) 4
4.
Функцияның туындысын табыңыз:
.
A)
B)
C)
D)
E)
5.
Туындыны табыңыз
А)
В)
С)
D)
E)
6.
Туындыны табыңыз:
.
A)
B)
C)
D)
E)
7.
уақыт мезетіндегі
заңы бойынша түзу сызықты қозғалатын
нүктенің жылдамдығын табыңыз.
A) 16 B) 15 C) 28 D) 26 E) 18
8.
Абсциссасы
нүктесінде
функциясының
графигіне жүргізілген жанаманың теңдеуін
жазыңыз.
A)
B)
C)
D)
E)
ІІ нұсқа
Функцияның туындысын табыңыз:
A)
B)
C)
D)
E)
2.
Функцияның туындысын табыңыз:
.
A)
B)
C)
D)
E)
3.
функциясының
мәнін
табыңыз.
A) 2 B) −3 C) 1 D) −1 E) −2
4.
Функцияның туындысын табыңыз:
.
A)
B)
C)
D)
E)
5.
Туындыны табыңыз:
.
A)
B)
C)
D)
E)
6.
Туындыны табыңыз:
.
A)
B)
C)
D)
E)
7.
Нүкте
тузу бойымен
заңы бойынша қозғалады.
кезінде нүктенің жылдамдығын табыңыз.
A) 20 B) 28 C) 64 D) 16 E) 148
8.
Абсциссасы
нүктесінде
функциясының графигіне жүргізілген
жанаманың теңдеуін жазыңыз.
A)
B)
C)
D)
E)
Оқушылар бір бірінің тапсырмаларын интерактивті тақтаның көмегімен тексеріп, ұпай санын дәптерге жазып қояды.
