- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Введення в іншомовну атмосферу
- •2. Мозговий штурм
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2.Аудіювання
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •Der Freund
- •2. Повторення синонімів і антонімів
- •3. Мовлення
- •3.1 Перевірка домашнього завдання
- •3. Читання
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2.Перевірка домашнього завдання
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2.Перевірка домашнього завдання
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2.Перевірка домашнього завдання
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2.Перевірка домашнього завдання
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2.Перевірка домашнього завдання
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
- •V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Введення нового лексичного матеріалу
2. Повторення синонімів і антонімів
klug — dumm gutherzig — böse freundlich — unfreundlich
treu — untreu ehrlich — unehrlich lustig — trauri
3. Мовлення
3.1 Перевірка домашнього завдання
3.2 Бесіда
Welche Charakterzüge findet ihr gut und welche nicht gut?
Впр 3 ст 20
3.3 Мозковий штурм
Welche Menschen magst du und welche magst du nicht? Erzähle.
Ich mag (keine) … Menschen.
Mir gefallen (keine) … Menschen.
3. Читання
3.1 Повторення правил читання
3.2 Читання виразів
3.3 Обговорення
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
Дата: _______________
Клас: 6
Тема: Підсумковий урок з теми: «Я, моя сім я і друзі»
Цілі уроку:
Практична:
Освітня:
Розвиваюча:
Виховна:
Обладнання уроку:
Тип уроку: урок перевірки засвоєних знань
Хід уроку
І. Організація класу.
Guten Tag! Setzt euch
Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.
Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da
ІІ. Мовленнєва хвилинка.
Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September
Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonnabend), der …
ІІІ. Основна частина.
1. Актуалізація навчальної діяльності
— Was ist dein/deine … von Beruf?
— Mein/Meine … ist … von Beruf.
— Als was arbeitet dein/deine…?
— Mein/Meine … arbeitet als…
— Als was ist dein/deine … tätig?
— Mein/Meine … ist als … tätig.
— Wo arbeitet dein/deine…?
— Mein/Meine … arbeitet in/bei/auf…
2.Робота в групах
Впр 1 ст 24
3. Мовлення
3.1 Монологічне мовлення
Впр 2 ст 24
3.2 Діалогічне мовлення
Впр 3 ст 24
— Was hast du in den Ferien gemacht?
— Meine Familie
— Was sind deine Verwandten von Beruf?
— Mein bester Freund
4. Гра «Familie und Freunde»
Впр 4 ст 25
5. Фронтальна бесіда
Обговорення теми та досягнень
Ст 26
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
V. Оголошення домашнього завдання.
Повторити лексику теми
План-конспект уроку з німецької мови
Дата: _______________
Клас: 6
Тема:
Цілі уроку:
Практична:
Освітня:
Розвиваюча:
Виховна:
Обладнання уроку:
Тип уроку:
Хід уроку
І. Організація класу.
Guten Tag! Setzt euch
Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.
Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da
ІІ. Мовленнєва хвилинка.
Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September
Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonnabend), der …
ІІІ. Основна частина.
1. Актуалізація навчальної діяльності
2.Перевірка домашнього завдання
3. Введення нового лексичного матеріалу
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови
Дата: _______________
Клас: 6
Тема:
Цілі уроку:
Практична:
Освітня:
Розвиваюча:
Виховна:
Обладнання уроку:
Тип уроку:
Хід уроку
І. Організація класу.
Guten Tag! Setzt euch
Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.
Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da
ІІ. Мовленнєва хвилинка.
Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September
Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonnabend), der …
ІІІ. Основна частина.
