- •1 2 3 4 5 Repeat
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Good bye, Children!
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •II. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Look ,listen and learn.
- •Жаттығу. Балалар, суреттегі балалар қандай бұйрықтарды орындап жатыр.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Look ,listen and learn the colours.
- •Жаттығу
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •1Жаттығу. Learn the shapes
- •Жаттығу. See the shapes and say.
- •Жаттығу Listen and sing.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •I like toys
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Lions can swim
- •Жаттығу learn the new letters and new words.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу learn the new letters.
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Learn the new letters.
- •Сергіту сәті
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Learn the new letters.
- •Сергіту сәті
Сергіту сәті
Clap, stamp. clap
Stamp, clap, stamp,
Hop, bend, hop,
Bend, hop, stop.
Clap, stamp. clap
Stamp, clap, stamp,
Hop, bend, hop,
Bend, hop, stop.
Дәптермен жұмыс.
Оқушылар тест тапсырмаларын орындайды
1-жаттығу. Choose and circle the correct answer.
жаттығу. Look listen and draw
3жаттығу. Look and match the pictures
4жаттығу match the letters
5 жаттығу Trace
V Сабақты қорытындылау.
Балалар бүгін біз сабақта жаңа сөздерді, таңғалғанымызды білдіруді үйрендік.
Үйге тарсырма: new words and exercise 6
Unit 7 Lesson 3
Күні:
Сыныбы: 1
Сабақтың тақырыбы: Where is the box
Сабақтың мақсаты: оқушыларды Where is ... граммтикалық құрылымымен таныстыру. Ккөмекші сөздерді (in, on, under) пайдалану. Заттардың орналасқан жерін көрсетудің үлігілік жаідайында монолог және диолог құру дағдыларын қалыптастыру. Rr, Ss әріптерімен танысу. Графикалық дағдыларды және дұрыс дыбыстау дағдысын дымыту.
Пәнаралық байланыс: өзін – өзі тану
Сабақтың түрі: жаңа сабақты бекіту
Сабақтың типі: түсіндіру, ауызша, сұрақ - жауап
Сабақтың көрнекілігі: тақырыптық суреттер, CD дискілер
Сабақтың барысы
І Ұйымдастыру сәті
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру
ІV Жаңа материалмен жұмыс
V Оқулықпен жұмыс
VI Сергіту сәті
VII Сабақты қорытындылау
І Ұйымдастыру сәті
Goоd morning, Goоd morning, Goоd morning to you Goоd morning, Goоd morning I’m glad to see you
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
Бүгін біз заттардың орналасқан жері туралы айтуды жалғастырамыз және Rr, Ss әріптерібімен танысамыз.
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру Фонетикалық жаттығу тақпақ жаттаймыз
It is a fox
It’s in the box
It is a cat
It’s under the mat
Оқулықпен жұмыс.
Listen to the CD disc and translate.
1-жаттығу
Where is the fox?
Is the fox on the box?
Is the fox in the box?
Is the fox under the box?
Where is … Дидактикалық ойын.
Мұғалім кез келген затты стол үстіне, астына ішіне қойып, «Where is …» - деп сұрайды.
2- жаттығу Answer the question. Балалар суретке қарап сұраққа жауап береді
Where is the dog?
Where is the plane?
Where is the doll?
Сергіту сәті
We hop, hop, hop
We walk, walk, walk
We fly, fly, fly
So high!
We go, go, go
We jump, jump, jump
We run, run, run
It’s fun!
Дәптермен жұмыс.
1-жаттығу. Find ,circle and ask.
жаттығу. Find say and write
3 жаттығу. Look and circle the first letter of the word
4 жаттығу Trace
V Сабақты қорытындылау.
Балалар бүгін біз сабақта жаңа сөздерді, үйрендік. Where is ... сұрағын қоюды және ағылшын әліпбиінің әріптерімен таныстық.
Үйге тарсырма: new words and exercise 5
Unit 7 Lesson 4
Күні:
Сыныбы: 1
Сабақтың тақырыбы: Eleven plates twelve spoons.
Сабақтың мақсаты: оқушыларды Table wears тақырыбы бойынша жаңа лексикалық бірліктермен граммтикалық (plate, mug, spoon, fork) таныстыру.
Жаңа сөдерді енгізудің үлгілік жағдайында монолог және диолог құру дағдыларын қалыптастыру. Tt, Uu әріптерімен танысу. Графикалық дағдыларды және дұрыс дыбыстау дағдысын дымыту.
Пәнаралық байланыс: музыка, математика
Сабақтың түрі: жаңа сабақты меңгерту
Сабақтың типі: түсіндіру, ауызша, сұрақ - жауап
Сабақтың көрнекілігі: тақырыптық суреттер, CD дискілер
Сабақтың барысы
І Ұйымдастыру сәті
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру
ІV Жаңа материалмен жұмыс
V Оқулықпен жұмыс
